Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Jan van Leussen
Jan van Leussen
Directeur

Telefoonnummer: 0529-432153
E-mail: jvl@autobedrijfvanleussen.nl

Kjeld Ruiter
Kjeld Ruiter
Verkoopadviseur

Telefoonnummer: 0529 - 745253
E-mail: kruiter@autobedrijfvanleussen.nl 

Jan Paasman
Jan Paasman
Chef werkplaats

Telefoonnummer: 0529 - 745241
E-mail: jpaasman@autobedrijfvanleussen.nl

Anita Snijders
Anita Snijders
Receptioniste

Telefoonnummer: 0529 - 745240
E-mail: asnijders@autobedrijfvanleussen.nl

Liesbeth Mars
Liesbeth Mars
Receptioniste

Telefoonnummer: 0529 - 745240
E-mail: lmars@autobedrijfvanleussen.nl

Johan Bosch
Johan Bosch
Magazijn

Telefoonnummer: 0529 - 745262
E-mail: jbosch@autobedrijfvanleussen.nl

Jan Nijman
Jan Nijman
Monteur

Jan Bolks 
Jan Bolks 
Monteur

Ken van Oenen
Ken van Oenen
Monteur

Rob Popping
Rob Popping
Monteur

Tim Schotman
Tim Schotman
Monteur

Duc-Coung Ho
Duc-Coung Ho
Reconditioneur 

Erik Kampman
Erik Kampman
Hoofd administratie

Telefoonnummer: 0529 - 745267
E-mail: ekampman@autobedrijfvanleussen.nl

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.